KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"AUTOLARJE PRISHTINA" ofron pune per punetore, orari i punes 9 ore pune me nderrime, paga 250€, 1 dite ne javte pushim. Adresa: Lagjja Arberi ne Prishtine

Shes kartela grafike - MID-HIGH GAMING PC

Dërguesi i shpalljës

Procesori: Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 (12M Cache, 2.83 GHz OVERCLOCKED TO 3.03GHZ, 1333 MHz FSB, 4 CORES, 4 THREADS. Pllaka: ASUS P5B DELUXE Memory: 8GB DDR2 800 MHz DUAL CHANNEL Grafika: LEADTEK WinFast GTX550...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"ELECTRO SWEDEN" ofroj pune per mjeshter te teknikes se bardhe, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa: Lagjja Veternik ne Prishtine

Mesim i gjuhes Gjermane

Dërguesi i shpalljës

Mesim private te gjuhes gjermane vetem per bashkim familjar,Mesim inteziv me material te vequar pergaditor, Mesoni gjuhen gjermane per vetem nje muaj nga dy-tri ore ne dite . Mesimi mbahet ne Prishtine.

Ofroj pune per shitëse ose shitës

Dërguesi i shpalljës

"Blej24" ofron pune per nje shites/e qe do te na ndihmoj ne punet tona ditore. Orari i punes nga ora 9:00h - 17:00h, pagesa sipas njohurive ne lemin e elektronikes dhe aftesis ne pune edhe...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj urgjentisht pune si ne market, furre buke, mobileri, depo, internet caffe, etj.