KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kerkoj pune si Personal Trajner

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si Trainer Personal kam mbaruar masterin per edukim fizik dhe sporte kame pervoj pune (kam certifikate nga UST/Tirane), jam familjar jetoj ne Prishtine

Shes frezen

Dërguesi i shpalljës

Shes frezen per traktor ne gjendje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes. 049243304.

Kerkoj bashkbanuese (F)

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj dy bashkebanuse ne kuader te baneses 55m2 kati i -VII- Rr.Agim Ramadani lagjja Aktash ne Prishtine banesa ka dhome gjumi, sallon, kuzhin, banjo, korridor, ballkon, lifti punon 24h, banesa i ploteson kushtet per banim....

Ofroj pune / pastruse

Dërguesi i shpalljës

"Villa 008" ofron pune per nje pastruse per pastrimin ne motel, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Llapnasellë, Magjistralja Prishtinë - Ferizaj, km 5. Prishtinë

Jap me qira banesen 58m2 kati i -III- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 58m2 kati i -III- mrapa Teatrit Kombetar ne qender te Prishtines banesa posedon nje dhome gjumi, nje dhome dite me kuzhine, korridor, banjo, ballkon, ashensor, nxemje qendrore, der te blinduar, banesa...

Shes 18 ari toke / Suhodoll-Lipjan

Lik

Shes 18 ari toke ne Suhodoll Komuna e Lipjanit toka posedon infrastrukturen e plot si uje, rryme, telefon, rruge te gjer 15metra, leje ndertimi. Çmimi 1.800€ per ari. / asda@hotmail.com

Shes Samsung S4

Dërguesi i shpalljës

Shes Samsung S4, celulari punon shume mire eshte i ruajtur, garantoj 3 muaj per telefon, çmimi 115€