KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Jap Vetura me Qira

Dërguesi i shpalljës

Jap Veturen me qira per disa dite ose muaj aq dite sa i nevojitet personit. Me qira iu jepet Vetura vetem personave qe e vizitojne KS e jane shtetas te vendeve te jashtme e jo...

Shes paisje per Kuzhine, Inventar

Dardan

Shes paisje te kuzhines jane te perdorura 1 muaj e gjysm, N'qoftese jeni te interesuar keni mundesi ti shikoni ne lokalin "Morea Shadervan". Pajisjet e kuzhines shitene vetem komplet, jo pjese pjese. Ktu perfshihen: *...

Bejm rregullimin e oborreve

Dërguesi i shpalljës

Bejm rregullimin e oborreve, kopshteve si kositjen e barit, krastitjen e pishave te forma te ndryshme te gjitha me nje fjal çdo gje deshironi per Oborrin e Juaj.

Kerkojm bashkbanuese

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm bashkebanuse (f) ne kuader te banese kati i -IV- 45m2 afer "simfonis" lagjja Ulpian ne Prishtine banesa ka kushte t emira banimi. Çmimi 50€ per person. / albesahaziraj@hotmail.com

Kerkoj punë

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si mirmbajtse e shtepis ose banesave 3 her ne javt jam grua familjare.

Ofroj pune

UCall Network

"uCall" ofron pune: - Ju qe kerkoni nje vend pune te sigurte, serioz dhe qe paguajne shume mire, PERSE HARXHONI ME SHUME KOHE?! Eja bej nje interviste ne uCall, punohet per fushaten "VODAFONE CASA ITALIA"...