KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Ofroj pune per 15 vozites per Kamiona

Dërguesi i shpalljës

M&SILLOSI SH.P.K. sipas nevojave dhe kërkesave të fabrikës së miellit në Xërxë shpall këtë: K O N K U R S Për plotësimin e vendeve të lira të punës për 15 vozitës të Kamionit në...

Shes 2 ari toke / Emshir-Prishtine

Liridona Mustafa - Hoxha Invest Group

Shes 2 ari toke afer Ujesjellsit Rajonal Prishtina nga ujesjellsi e deri tek trualli jane 600m lagjja Emshir ne Prishtine trualli posedon hapsir perfekte per banim i pershtashem per ndertim te ulet, trualli ka ujin,...

Ofroj pune / Agjent i shitjes

Dërguesi i shpalljës

“ORANGE NET” Shpall konkurs për Agjentë të Shitjes ne rajonin e Ferizaj-it. - Kualifikimet /Aftësitë /Eksperienca: * Kandidatët duhet të kenë të përfunduar shkollën e mesme * Kandidatët e interesuar për këtë pozitë duhet të...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Inter GMBH" ofron pune per dy asistente (f). - Kriteret e punes * Te ken te perfunduar shkollen e mesme (perparsi fakultetit) * Te jen komunikative, fleksibile, e shkathte. * Te respektojn orarin, detyrat si...

Ofroj pune / kujdestare

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje kujdestsre per perkujdesjen e vajzes 2 muajshe, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Lagjja Hajvalia ne Prishtine.

Shes shtepin 300m2

Dërguesi i shpalljës

Shes shtepin 300m2 dy kateshe me dy hyrje ndaras, ka 5.6 ari truall lagjja Taslixhe afer shkolles ne Prishtine shtepia posedon 4 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon me kuzhin, depo, teras