KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Shes banesen 72m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 72m2 kati i -II- lagjja Arberi (ishdragodan) ne Prsihtine banesa ka sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo + wc, shpajz, kuzhina dhe salloni jane te mobiluara. Çmimi 900€/m2 049 139 151

Shes 27 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes 27 ari toke te Pallati i Drejtesis lagjja Hajvali ne Prishtine toka eshte e pershtashem per ndertime, çmimi 23.000€. Po ne ket vend ofrohen 1 hektar per ndrtime te mesme.

Shes banesen 85m2 kati -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 85m2 kati -V- lagjja Kalabri ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi 650€/m2 045687562 ose 044868108 (viber)

Riparim i kauqave dhe mobiljeve

Dërguesi i shpalljës

Bejm riparimin e te gjitha llojeve te mobileve si kende kauqa garnitura 3-2-1 karrike separe garnitura simpos etj etj me materiale kualitative modelet me te reja dhe çmime te volitshme ne ter Kosoven mbajm pergjegjesi...

Shes masazhues

Dërguesi i shpalljës

Shes paisjen "ceragen" masazhues termik inovues dhe eshte ne gjendje shum te mire e ka plus rrypin shtes, çmimi sipas marrveshjes