KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Kompania "Progres"

Dërguesi i shpalljës

Kompania "Progres" ben hapjen e bunarev ne thellesi te ndryshme, shesim gypa betoni me cilese te lart te prodhuar dhe me diametra te ndryshme, kryejm pune me bager.

Kerkojm bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljës

Kerkojm bashkebanuse (f) ne kuader te baneses 45m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine banesa eshte komplet e mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune / ndihms mekaniku

Dërguesi i shpalljës

Kompania "KO-Turist" ofron pune per nje ndihms mekaniku ne servisin e kamionave-automjeteve, orari dhe pagesa sipas marrveshjes. Adresa: Magjistraljja Prishtine-Shkup kilometri i 4 lagjja Veternik ne Prishtine.

Shes 45 shtreter per femije

Dërguesi i shpalljës

Shes 45 shtreter per femijet e moshes 3-6 vjeç (te pershtatshem per kopshte) shtreterit kan shiltet dhe funksionin per tu paluar, si dhe 10 shtreter per femijet e moshes 0-3 vjeç me jogi. Çmimi per...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per mirembajtjen e banesve 2 deri ne 3 here ne jave /laurona-ernai@hotmai.com / jeta-ana@hotmail.com

"Dj Dibra" / "Tenda"

Dërguesi i shpalljës

Bejm muzik me "Dj" dhe live per Dasma dhe Gezime Te ndryshme Familjare. Bejm Foto Kamera Gjirime Per Dasmat. * Japim me qira tenda (shatora), karriga, tavolina. * Bejm ushqimin me porosi me kuzhin profesionale...