KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Sherbime Kontabiliteti

Aziz Berisha

* Regjistrim i Biznesit * Mbajtja e Librave te Kontabilitetit * Hartim i Pasqyrave Financiare * Konsulenca Tatimore dhe Financiare Adresa: Prishtine.

Jap me qira lokalin 80m2 / Prishtine

Delta

Jap me qira lokalin 80m2 Rr. Agim Ramadani ne qrnder te Prishtines lokali eshte i pershtshem per ordinance, frizer, lulishte, zyre. Lokali ka nxemje qendrore me sitem te ri shteteror, gjnerator, rezervar per uje, klim.

Shes shtepin 300m2 / Prishtine

Delta

Shes shtepin 300m2 + lokale shtepia gjindet ne kryqezimin e rrugeve Bajram Kelmendi dhe Mustafe Hoxha mbrapa shkolles fillore Gjergj Fishta ka dalje ne te dy rruget ne Prishtine shtepia ka sallon me kuzhin dhome...

Intervistues ne Gjuhen Italiane

Dërguesi i shpalljës

"Bambus Group" shpall vende të lira të punës për Intervistues/e në gjuhën Italiane në Prishtine dhe Peje. Ofrojmë: - Ambient miqësorë dhe modern të punës - Orarë fleksibil mundësi pune part dhe full time prej...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si edukatore jam ne fakultetin e edukimit viti i 4 jam apsolvente po ashtu jam ne infermerie te pergjidhshme kam pervoj pune 2 vjeqare po ashut me grup mosha tendryshme jam e interesuar...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pun jam mjeshter i dyerve dhe dritareve roletave te brendshme dhe te jashtme nga plastika dhe alumini fasada te varura strukturale dhe gjysem strukturale .jam nga Prishtina punoj me orar te plot. /miri_no@hotmail.com

Shes Nisan Almera 1.5

Dërguesi i shpalljës

Shes Nisan Almera 1.5 benzin, viti i prodhimit 2005, vetura eshte ne gjndje te rregullt, regjistrim deri ne muajin 02/2018. Çmimi 3000€