KUJTESA

Shpalljet e Fundit

Jap me qira banesen kati i -I- 7 Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen kati i -I- ne Ulpian afer "aakes" ruga kryesore ne Prishtine banesa posedon dy dhoma, kuzhinë, banesa eshte e pa mobiluar, banesa është e pershtatshme per gjdo veprimtari biznesi si zyre,ordinanc...

Shes dyer per garazh

Dërguesi i shpalljës

Shes dyer per garazhe te ardhura nga Zvicrra, 5m gjatsi 2.20 lartesi jane shume pak te perdorura. Vendi Istog Çmimi 650€

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Villa Green" ofron pune per nje mirembajtese te dhomave te motelit, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Bresje - Fushe Kosove

Jap me qira banesen 64m2 kati i -I- / Prishtine

Arnita

Jap me qira banesen 64m2 kati i -I- Te kafet e vogla ne Prishtine banesa posedon nje dhom gjumi, sallon, kuzhin, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 250€. / nita.i@hormail.com, edi.18@hotmail.com, dren.istrefi00@outlook.com

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"AUTO FIX" ofron pune per nje automekanik me pervoj pune, orari dhe pagesa me marrveshjes. Adresa: Lagjja Veternik-Prishtine

Ofroj pune per shefe te recepsionit

Dërguesi i shpalljës

"INTERNATIONAL PRISHTINA & SPA" ofron pune per SHEFE te Recepsionit - Detyrat dhe pergjegjesite: 1. Të mbikëqyrë sjelljet e recepsionit me klientët dhe vizitorët, sipas standardeve më të larta. 2. Te monitoroj buxhetin dhe prodhon...

Shes banesen 53.16m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 53.16m2 kati i -II- lagjja Kalabri Prishtine banesa posedon nje sallon, nje dhome gjumi, kuzhin, banjo, ballkon, lift, uje 24h, kamera sigurie, kendi i lodrave. Çmimi është 849€/m2 Paguni 9,000 euro dhe pjesen...