Jap me qira banesen 68m2 kati i -IV- / Prishtine
98

Përmbajtja

Jap me qira banesen 68m2 kati i -IV- rruga Deshmoret e Kombit lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore me Termokos, roletne, dritare te reja me 3 xhama, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar, çmimi sipas marrveshjes