Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- / Prishtine
552

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- te Parku i Qytetit ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e kompletura dhe e pershtshem per studenta ose familjar. Çmimi sipas marrveshjes.