Jap me qira banesen 50m2 kati i -III-/Prishtine
44

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi/dite, dhome dite me kuzhin dhe tryezari, korridor, banjo, depo, nxemje qendrore te qytetit, banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira banimi, çmimi 300€.