Jap me qira banesen 86m2 kati i -I- / Prishtine
705

Përmbajtja

Jap me qira banesen 86m2 kati i -I- Rr. Isa Kastrati ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e pa mobiluar dhe e pa banuar me par,banesa ka edhe garazh. Çmimi sipas marrveshjes.