Shes banesen 93.25m2 kati i -VIII- / Fushe Kosove
63

Përmbajtja

Shes banesen 93.25m2 kati i -VIII- Breseje afer Komunes se re ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, depo8m2, ballkon, banesa posedon fleten poseduse, objekti ka hapesir te mjaftushem per parking, çmimi sipas marrveshjes.
Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni: +38348315333 dhe +38348316333.