Shes banesen 82m2 kati i -IV- / Prishtine
527

Përmbajtja

Shes banesen 82m2 kati i -IV- afer shkolles Gjergj Fishta lagjja Dodna ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korriodr, banjo, depo, dy ballkona, banesa ka orentim nga lindja, objekti nuk posedon ashensor. Banesa ndodhet në një lagje mjaft të qetë dhe në afërsi të çdo shërbimi për jetesë, bansene e shes komplet me mobilje, çmimi 800€/m2 kontarta behet te avokati