Jap me qira banesen 65m2 kati i -III-/Fushe Kosove
179

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- afer univerzitetit dhe qndres trektare ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, garazh nentoksore, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes. Per informata me te hollesishme na vizitoni ne zyren tone ne Fushe Kosove te Rrethi - Rruga "Vellezerit Majanci" apo na kontaktoni: +38348315333 dhe +38348316333