Shes banesen 82m2 kati i -II- / Fushe Kosove
407

Përmbajtja

Shes banesen 82m2 kati i -II- rruga Pajazit Islami afer ambulantes se re ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, depo, ballkon, nxemje qendrore ne dysheme, objekti ka hapsir parking te jashte,banesa është e punuare ne menyre moderne unike dhe shumë e përshtatshme për familjar, kontrata behet te noteri, banesa posedon flet poseduese, çmimi 59.000€.
Agjencioni per patundshmeri
AB Real Estate
Për më shumë informata kontaktoni ne numer tefloni: +383 44 878 008 VIber & WhatsApp