Jap me qira banesen 64m2 kati i -VII- /Fushe Kosove
328

Përmbajtja

Jap me qira banesen 64m2 kati i -VII- rruga Enver Maloku/Albulen ne Fushe Kosove. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, korridor, depo, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, Çmimi sipas marrveshjes.