Jap me qira banesen/grasonieren 40m2 kati i -IV- / Prishtine
473

Përmbajtja

Jap me qira banesen/grasonieren 40m2 kati i -IV- afer parkut lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dhome dite, kuzhin me trepezari dhe shtrat, banjo, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 250€.