Jap me qira banesen 65m2 kati i -II- / Prishtine
656

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -II- sheshi Nena Terez ne qender te Prishtines banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, banjo, ballkon, banesa eshte me pamje ka sheshi dhe eshte e mobiluar. Banesa eshte e pershtashme pe zyre.