Shes banesen 80.68m2 kati i -VI- / Fushe Kosove
160

Përmbajtja

Shes banesen 80.68m2 kati i -VI- rruga Enver Maloku afer shkolles Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, dy ballkona, banesa eshte me orientim nga lindja dhe është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Vend i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4