Jap me qira banesen 80m2 kati i -IV- / Prishtine
96

Përmbajtja

Jap me qira banesen 80m2 kati i -IV- lagjja Tophane ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, nxemje qendrore me rrym, ashnesor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 350€.