Jap me qira shtepin 230m2 dy katshe me 4 ari oborr / Prishtine
189

Përmbajtja

Jap me qira shtepin 230m2 dy katshe me 4 ari oborr rruga Aleksander Moisiu lagjja Nic ne Prishtine. Shtepia posedon ne katine perdhese garazh per vetur dhe depo, katin e -I- dhome dite, kuzhin me trepezari depo, depo, banjo, kati i -II- posedon 3 dhoma të gjumit (2 dhoma me ballkon të përbashkët), (1 dhomë me banjo-xhakuzi dhe ballkon), dy banjo, dy ballkona, shtepia ka hapësir gjelbëruse, terasë të jashtme, verandë verore, nxemja qendrore me rryme, kamini në dhomen e ditës, me kamera sigurie dhe alarm, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi. Çmimi 1000€