Ofroj pune
97

Përmbajtja

Garden Nails ofron pune per punetore per thonje, grimere dhe stiliste e flokeve, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa lagjja Emshir ne Prishtine.