Jap me qira banesen 80m2 kati i -V- / Prishtine
148

Përmbajtja

Jap me qira banesen 80m2 kati i -V- rruga Bedri Shala lagjja e Muhaxherve ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhn, korridor, banjo, wc, nxemje qendrore me rrym, ballkon, garazh per vetur, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e pa banuar me heret, çmimi 460€.