Shes Peugeot 407, 1.6 HDI Diesel
775

Përmbajtja

Shes Peugeot 407, 1.6 HDI Diesel, viti i prodhimit 2006, Manual, 5+ R, CD, board comp, RKS, regjistrim dhe sigurim der 10/2022, te kaluara 200.000KM, Klimatronik, ABS, central, pasqyre dhe dritare me rrymë, veturë e pastër brenda dhe jashtë, goma të dimrit me fellne, të reja, auto bartje pa pagesë në rast defekti kudo në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni, 1 vit. Servise të rregullta, veturë me shpenzime të vogla, familjare, nuk është hipotekë dhe nuk ka dënime, përkthim i menjëhershëm te noteri, Çmimi 2.850€.