Shes Peugeot 407 2.7 HDI V6 Coupe
855

Përmbajtja

Shes Peugeot 407 2.7 HDI V6 Coupe, viti i prodhimit 2007, automatic, navigacion, JBL Sound system fabrikisht, ulese te lekures me nxemje, full extra, vetura eshte e ardhur nga Zvicrra, servista e perfunduar extra, vetura eshte e vozitur shume pak ne Kosove dhe posedon tabela RKS, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes.