Ofroj punë/shitëse
913

Përmbajtja

Dyqani i qantave Godo Colection ofron pune per nje puntore/shitese ne lokal, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa me marrveshj. Te interesuarat per me shume informta rreth punes te konatktojne ne numer telfoni. Adresa rruga Jusuf Gervalla Lagjja Kalabri afer stacionit te autobuseve ne Prishtine