Ofroj pune
123

Përmbajtja

Kompania ANDI Briliant ofron pune per nje punetore/rrobaqepse me pervoj pune, mundesisht kandidatja te jet e Fushe Kosove, te interesuarat te kontaktojn ne numer telefoni, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Nene Tereza ne Fushe Kosove.