Jap me qira katine e shtepis 100m2 kati i -I- / Prishtine
47

Përmbajtja

Jap me qira katine e shtepis 100m2 kati i -I- lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine. Shtepia pposedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, shtepia eshte e mobiluar komlpet dhe i ploteson kushtet per banim, katine e shtepis e jap me qira per afat te gjat, çmimi sipas marrveshjes.