Jap me qira banesen 54.4m2 kati i -I- / Prishtine
305

Përmbajtja

Jap me qira banesen 54.4m2 kati i -I- mbrapa rrethrrutullimit Rruga B ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, ashensor, parking per automjet, banesa eshte e mobiluar komplet dhe mobiljet jane te pa perdorura me par, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes.