Jap me qira banesne 72m2 kati i -III- / Prishtine
171

Përmbajtja

Jap me qira banesne 72m2 kati i -III- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo. nxemje qendroe, ashenor, garzh per vetur. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushte per banim. Çmimi 300€ avans 300€.