Ofroj pune
1603

Përmbajtja

Pasticceria Pianno ofron pune per kamarier/e dhe shankist/e me pervoje pune. Te gjithe te interesuarit na vizitoni ne Pallatin e Rinise, lokali i pare tek Newborn ne Prishtine.