Shes 3 PC firma DELL
822

Përmbajtja

Shes 3 PC firma DELL komplet, kompjuterat jane te perdorur shume pak 3 muaj, i kam blere vet dhe montuar vet, punojne shume mire dhe jane shume te shpejte. Perfomancat e tyre jane: CPU i5-3350 3.3GHZ, 8GB RAM memorie, 128GB SSD disk, Mund te perdoren per pune, dizjane-photo editing, mesime, apo edhe gaming, standard (psh. deri tek Counter Strike Global Offensive - CS GO). PC me shtepize dhe monitor e tastjere, çmimi eshte 220€, Tavolina per kompjuter dhe karriga ergonomike 115€, degjojset 10€, Ndersa nese mirren se bashku, behen zbritje te arsyeshme sipas marreveshjes, Adresa Prishtine ose Besian/podujev.