Shes laptopin Asus X302LA,
405

Përmbajtja

Shes laptopin Asus X302LA, baterin e mban deri ne 3 ore, madhesia 13.3inch / procesor Core i3 4030U 4x1.90 Ghz (Gjenerata 4). Ram 8 GB DDR3L, HDD: 500 GB, 7200rmp ose SSD 128 GB, Windows 10 home i Lçencuar. Laptobi eshte ne gjendje shume te rregullt dhe shume pak i perdorur, çmimi sipas marrveshjes.