Shes kamioneten IVECO 49/10, 2.8 dizel
92

Përmbajtja

Shes kamioneten IVECO 49/10, 2.8 dizel, viti i prodhimit 1998, ngjyra e zeze, regjistrimi i pare ne Kosove 01/09/2019, kamioneta eshte e ardhur nga Gjermania para 1 muaji dhe eshte ne gjendje te rregullt dhe i gatshem per pune. Çmimi sipas marrveshjes