Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune per rregullimin e kulmeve, ballkoneve/terasave, mureve dhe disa pune te tjera ndertimore.

Shes Renault 19,

Prishtina

Shes Renault 19, 1.7 benzin, viti i prodhimit 1994, vetura eshte ne gjendje te rregullt, çmimi 420€ i diskutushem, Adresa lagjja Dardani ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Butiku ZERO 5 ofron pune per punetor/puntore per shitje ne butik, kanditet, te jete e afte ne komunikim, te njohe punen me kompjuter, te kete ambicie per avancim dhe pergjegjesi ne pune, orari i punes...

Jap me qira banesen 76m2 kati i -II- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Jap me qira banesen 76m2 kati i -II- rruga dardani afer shkolles Mihail Grameno ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma, kuzhin, korrdior, shpajz/depo, banjo, ballkon, ashensor, banes eshte e mobiluar komplet, çmimi sipas marrveshjes.

Shes fellnet

Agon

Shes fellnet ne gjendje te rregullt, jane perdorur vetem dy dimra ne goma te dimrit, fellnet ka mundesi te vendosen ne VW Golf/5, VW Golf/6, Seat, VW Touran, Opel, çmimi sipas marrveshjes.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per nje ndihmese ne punet e shtepise 1 her ne javte nga 8 ore pune, pagesa 15€, te gjitha punet e shtepise, Adresa Rruga Ardhmeria lagjja e Vneshtave ne Prishtine.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Furra e bukes Arena-2, ofron pune per puntore ne furr, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Armend Daci lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine.