Shes banesen 90m2+50m2 ballkoni kati i -I- / Prishtine
513

Përmbajtja

Shes banesen 90m2+50m2 ballkoni kati i -I- perball minimaxit lagjja Arberi/Dragodan ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, dy banjo, shpajz, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim dhe veprimatri te tjera, çmimi 92.000€ / 800€/m2. 045555405