Shes banesen 79.3m2 kati i -II- / Durres
659

Përmbajtja

Shes banesen 79.3m2 kati i -II- te nje nga rezidencat e Vala Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit ne Durres. Banesa eshte e pozicionuar midis pishave te kompleksit dhe posedon nje sallon dite bashke me kuzhin, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, parking per vetur.
Kompleksi Vala Mar Residence po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 37km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 41km nga kryeqyteti, Tirane. Vala Mar Residences do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. Agjencioni patundshmeris IMMO Alabania, Bulevardi Bajram Curri nr1019, Tirane ne Shqiperi. email, realestate@immoalbania.com / immoalbania.com info +355686511111, +35542226005.