Jap me qira banesen 80m2 kati i -III- / Prishtine
24

Përmbajtja

Jap me qira banesen 80m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin me trapezari, korriodr, dy banjo, dy ballkona, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi 400€.