Jap me qira banesen 70m2 kati i -III- / Prishtine
388

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -III- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, nxemje qendrore, ashensor, banesa eshte e mobiluar dhe io ploteson kushtet per banim. Çmimi 260€.