Shes banesen 60m2 kati i -I- / Prishtine
385

Përmbajtja

Shes banesen 60m2 kati i -I- Rruga B ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qednrore nga Termokosi, banesa eshte e mobiluar dhe rinovuar. Çmimi 62.500€ i diskutushem / Info 0475 508 488 ose 049 123 102