Jap me qira banesen 50m2 kati i -II- / Prishtine
400

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 200€.