Jap me qira katin e shtepis 80m2 kati i -I- / Prishtine
253

Përmbajtja

Jap me qira katin e shtepis 80m2 kati i -I- lagjja Vranjevc ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, ngrohje qendrore me dru. Shtepia ka hyrje te veqant dhe eshte e mobiluar komplet, çmimi 200€.