Jap me qira katin e shtepis me hyrje te veqant 80m2 / Prishtine
499

Përmbajtja

Jap me qira katin e shtepis me hyrje te veqant 80m2 lagjja Kalabri - Emshir ne Prishtine. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, kuzhine, sallon, korridore, banjo, ballkon, shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per banim e mobiluar komplet, çmimi 180€ / 049 102 398 ose 044 213 870