Shes Jeep Cherokee 2.4 CRD Limited 4x4
409

Përmbajtja

Shes Jeep Cherokee 2.4 CRD Limited 4x4, dizel, viti i prodhimit 2004, ngjyra e zeze, uleset me nxemje dhe elektrike, 6disc CD auto changer, manual, timon multifunksional. Çmimi sipas marrveshjes.