Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Market Roni ofron pune per punetore sektoriste, kandidatja te kete pervoje pune se paku 1 vjeçare, te interesuarat le te lajmerohen ne numrin kontaktues ose ne market, orari i punes nga 08:00h / 16:00h. Adresa...

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Kompania Xhafa Construction ofron pune per punetor per sigurimine/roje e objekteve, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa rruga Hajrullah Zymi ne Fushë Kosovë

Shes banesen 53m2 kati i -IV- / Prishtine

Dërguesi i shpalljës

Shes banesen 53m2 kati i -IV- Rruga C lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet, banesen e shes me mobilje ose pa...