Jap me qira banesen 66m2 kati i -VII- / Prishtine
170

Përmbajtja

Jap me qira banesen 66m2 kati i -VII- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 350€