Ofroj pune
318

Përmbajtja

Amza Gastrobar ofron pune per kamarier/e, shankist/e. Orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa lagjja Aktash ne Prishtine. 045100539 049776361 ardiangashi20i@gmail.com