Shes banesen 32m2 kati i -I- / Prishtine
424

Përmbajtja

Shes banesen 32m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Banesa eshte ndertim i vjeter dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes.