Jap me qira banesen 90m2 kati i -IV- / Prishtine
234

Përmbajtja

Jap me qira banesen 90m2 kati i -IV- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, dy banjo, dy ballkona, nxemje qendrore te qytetit, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar komplet, çmimi sipas marrveshjes.