Jap me qira banesen 60m2 kati i -IV- / Prishtine
179

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -IV- afer Teatrit Kombetar ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 250€